label_szabadsag
Magunkról | Kapcsolat | Munkatársak
Hu Ro En
Napirenden Kult-Túra Vélemény Körkép Sport Mozaik Hirdetés/Reklám Opera EU-világ Életmód Bulvár Művelődés Campus
Számítástechnika Gazdaság Állatbarát Egészségügy Riport Decibel Motorház Tudomány Totyogó Bonifácz Élő emlékezet Világjáró
Archívum

Cikkek [Újság]| Cikkek [Web]| Gyorshírek| Az Ön híre| 2007. november 5. előtt| Digitalizált archívum

« vissza

Főcikkek
2013. június 29.
Van politikai akarat, de nincs pénz az észak-erdélyi autópályára
Dan Şova infrastruktúráért felelős tárca nélküli miniszter tegnap a Kolozs Megyei Prefektúra székhelyére hívta meg tanácskozásra azon megyék önkormányzatainak vezetőit, parlamenti képviselőit, valamint azon intézmények megbízottjait, amelyek közvetlenül érintettek az észak-erdélyi autópálya hátralevő szakaszainak megépítésében. A kétórás megbeszélés után a résztvevők azzal a tudattal távoztak, hogy a bukaresti hatalom hajlana a jelenleg nagyrészt befejezetlen beruházás véglegesítésére, viszont európai uniós támogatás már nem áll rendelkezésre, ezért a kormány, az önrész mellett, koncessziós megoldásra, illetve a helyi önkormányzatoktól eredő fedezettel kívánja biztosítani a költségeket. A rendezvény végén kisebb incidens történt, ugyanis a Mentsétek meg Verespatakot! környezetvédelmi mozgalom aktivistái a befektetés ellen tüntettek, paradicsommal „kedveskedve” a miniszternek.

Cikkek [Újság]
[Napirenden] ÉRTELMISÉGIEKKEL TALÁLKOZOTT BAJNAI GORDON KOLOZSVÁRON

[Napirenden] Márton Áron-szobrot avatnak Gyulafehérváron
 Márton Áronnak, Erdély legendás római katolikus püspökének az egész alakos szobrát avatják ma Gyulafehérváron, az érseki palota udvarán.

[Napirenden] Kelemen: időt nyert az erdélyi magyarság
Időt nyert az erdélyi magyarság azzal az alkotmánybírósági döntéssel, amely szerint csak egy év múlva alkalmazhatják a leszállított népszavazási küszöböt – mutatott rá pénteken Kelemen Hunor, az RMDSZ elnöke az MTI-nek adott interjújában.

[Napirenden] Paradicsommal „kedveskedtek” a miniszternek a környezetvédők
 Az észak-erdélyi autópálya témakörében tartott sajtótájékoztató kisebb botrányba fulladt: a Mentsétek meg Verespatakot! kampány egyik aktivistája a miniszterhez lépve jókora paradicsomot nyomott szét annak táblagépén és iratain, így tiltakozva az ellen, hogy Victor Ponta miniszterelnök Dan Şovát bízta meg a verespataki beruházási terv beindíttatásával.

[Napirenden] Drágul a gáz és a víz, olcsul az áram
A Nemzetközi Valutaalap (FMI) nyomására és az Országos Energiaszabályozó Hatóság (ANRE) javaslatára a kormány hétfőtől, július 1-jétől drágítja a földgáz és az ivóvíz árát, valamint emeli a csatornadíjakat.

[Kult-Túra] Évadzáró és tervek a Kolozsvári Állami Magyar Színházban

[Kult-Túra] In memoriam Hatházi Annamária
„Ha valaki közületek ki akar tűnni, legyen a szolgátok, és ha valaki közületek első akar lenni, legyen mindenkinek a szolgája.” (Márk evangéliuma, 10, 43-44)

[Kult-Túra] Múzeumba várják az érdeklődőket

[Kult-Túra] Kishírek

[Kult-Túra] Kiállítás és gála hétvégén

  « Első oldal    1   2   3   4   5   6    Utolsó oldal »  







Az Ön híre
Mihálik András könyvbemutatója
...
Hír feltöltéséhez kérjük, jelentkezzen be itt.
 Az összes ÖN híre  



Legutóbbi hozzászólások
A legutóbbi öt hozzászólás.
  • Arnika: YESSS!
  • arnika: Eso utan koponyeg... negy ev alatt nem volt ido lepni? Szep lassan, egyenkent ki...
  • Bela: Szuper az ujsag cikk.En a Tokoz negyedben szulettem es csak a nagy szuloktol hal...
  • Iczig: nem igazan erdekel....
  • B.Gy: ezt érdemes minden kolozsvárinak elolvasnia:
    Jeszenszky Géza...

Kommentálható tartalmak
A legutóbbi öt kommentálható tartalom.
Te is tudod a helyes válaszokat! Vagy vannak fejtörő kérdéseid?
Ingyenes, magyar nyelvű kvízverseny a Bulgakovban
VIDEÓ - Kolozsváron tartottak bemutatót a Sztánai Lovasok
FOTÓRIPORT - Ismét kvízverseny a Bulgakovban, ismét agymozgató kérdések…
VIDEÓINTERJÚ - 27. Tusványos: Melyik mértékű bérszakadék esetében már nem kecseg...
VIDEÓRIPORT - Lóháton, nomád stílusban Porolissum meghódítására
 Az összes kommentálható tartalom  

Szavazógép
Önt zavarta az Untold feszivál zaja?
Ittam két sört, betettem a füldögót, aludtam
Igen, nagyon hangos volt a zene
Nem zavart
Eddigi szavazatok száma:569
Korábbiak  

Legolvasottabb tartalom
Az elmúlt 3 nap legolvasottabb tartalmai.



Üzenőfal
Üzenetének elküldésére kérjük, jelentkezzen be.

Reklámajánlat
Apróhirdetési díjszabások (letöltés)
Tarife pentru marea reclama (în varianta tipărită a ziarului) (letöltés)
Reklámdíjszabás - a nyomtatott újságban (letöltés)
Tarife la mica publicitate (varianta tiparita) (letöltés)
Politikai reklámdíjszabás (letöltés)
Reclama politica (letöltés)
Advertising prices (letöltés)

Legutóbb regisztráltak
Üdvözöljük legutóbb regisztrált tagjainkat: ssandorr, kiseniko, Kszaniszlo, Cosmetic Plant, 64petrik.
Regisztrált tagok száma: 4093.
 Regisztráció  

On-line felhasználók
Regisztrált: 0
Vendég: 1252
Bejelentkezett felhasználók:
Impresszum Adatvédelem Software development by Codespring. Web hosting by Codespring.
Támogatók:
Communitas Alapítvány Communitas Alapítvány
Hungarian Human Rights Foundation Magyar Emberi Jogok Alapítvány - Hungarian Human Rights Foundation (HHRF - New York).
Bethlen Gábor Alap Bethlen Gábor Alap