label_szabadsag
Magunkról | Kapcsolat | Munkatársak
Hu Ro En
Napirenden Kult-Túra Vélemény Körkép Sport Mozaik Hirdetés/Reklám Opera EU-világ Életmód Bulvár Művelődés Campus
Számítástechnika Gazdaság Állatbarát Egészségügy Riport Decibel Motorház Tudomány Totyogó Bonifácz Élő emlékezet Világjáró
Archívum

Cikkek [Újság]| Cikkek [Web]| Gyorshírek| Az Ön híre| 2007. november 5. előtt| Digitalizált archívum

« vissza

Főcikkek
2007. december 01.
Frunda György helyett Winkler Gyula megy az EP-be
Frunda György helyett Winkler Gyula megy az Európai Parlamentbe. A szenátor azért lépett vissza, mert úgy döntött: előnyösebb, ha az Európa Tanácsban folytatja tevékenységét, ahol hamarosan felajánlják neki a jogi bizottság elnöki tisztségét. Kelemen Hunor ügyvezető elnök szerint Frundának nagy a tekintélye az ET-ben, ezért ajánlották neki ezt a funkciót, ezt a lehetőséget pedig nem szabad kihagyni. A Winkler által betöltött informatikai miniszteri tisztség sorsáról még nem határozott az RMDSZ állandó tanácsa. Tegnapi kolozsvári sajtótájékoztatóján Markó Béla elmondta: elemezni fogják az EP-választásokon elért eredményeket, azon területi szervezetek vezetőitől, ahol az RMDSZ gyengén szerepelt, elvárják, hogy mondjanak le vezető tisztségükről. Az udvarhelyszéki szervezet Verestóy Attilával az élen máris eleget tett a felszólításnak. Ami pedig a Toró-ügyet illeti: a képviselőtől azért válnának meg, mert valótlanságot állított – hangoztatták tegnap az RMDSZ vezetői.

Cikkek [Újság]
[Napirenden] Tüntető aszisztensek Indiában
Tüntető nők ellen vetettek be vízágyúkat a kelet-indiai Patna városában kitört zavargások során.

[Napirenden] Lapzártakor
A határon túlról és Magyarországról érkezett tudósokkal, értelmiségiekkel tanácskozott ismét Sólyom László köztársasági elnök az általa kezdeményezett Határon túli magyarság a XXI. században című konferenciasorozat negyedik rendezvényén Budapesten, a Sándor-palotában, pénteken. A Támogatáspolitika, civil kezdeményezések, befektetés: a felzárkózás esélyei a határon túl címet viselő konferencián a határon túli magyarságnak nyújtható magyarországi támogatás kérdéseit vitatták meg.

[Napirenden] Kovács László elhamarkodottan nyilatkozott
Elhamarkodottan nyilatkozott Kovács László, az Európai Bizottság adóügyi és vámuniós felelőse a romániai regisztrációs adóról – jelentette ki pénteken Camelia Spătaru, a kormány szóvivője.

[Napirenden] Funar: Legyen kötelező a lobogó kifüggesztése
Tegyék kötelezővé minden román állampolgár számára a nemzeti lobogó kifüggesztését december 1-jén, az ország nemzeti ünnepén – javasolta tegnap törvénytervezetben Gheorghe Funar, a Nagy-Románia Párt (PRM) szenátora. Funar azt szeretné, ha minden házra, illetve tömbházlakásra felkerülne a zászló, és azok, akik elmulasztják ezt megtenni, 1000 lejes büntetést fizetnének, jogi személyek esetében a hiányzó lobogóért kiróható büntetés pedig 10 000 lej lenne.

[Napirenden] Tőkés László püspök Esztergomtól kért pénzt az EP-kampányra
Tegnap ünnepélyes keretek között nyújtották át a 35 EP-képviselőnek a megválasztásukat igazoló iratot. A képviselőkkel való találkozáson Traian Băsescu úgy fogalmazott: számára nem léteznek PD-s, PLD-s, PNL-s, RMDSZ-es avagy független EP-képviselők, csak romániaiak, és az együttműködésre szólított fel.

[Napirenden] Már 31-en fagytak meg Moszkvában
Harmincegyre emelkedett az idei tél fagyhalálainak száma Moszkvában, miután péntekre virradó éjszaka újra megfagyott egy ember az orosz fővárosban.

[Napirenden] Súlyos repülőgép-balesetek a világban 2007-ben

[Napirenden] Lezuhant egy repülőgép Törökországban56 emberrel a fedélzetén

[Napirenden] DECEMBER 16-ÁN HELYREÁLL A REND PAKISZTÁNBAN

[Napirenden] CLINTON FELESÉGÉNEK KAMPÁNYOL
Hillary Clinton bevetette kétélű csodafegyverét a szoros versenyt ígérő Iowában: Bill Clinton úgy döntött, hogy felszólal felesége legutóbbi kampánykörútjának állomásain. Clintonnének mindenképpen nagy előnyt jelent férje országos népszerűsége és különleges szónoki adottsága.

  « Első oldal    1   2   3   4   5   6   7    Utolsó oldal »  







Az Ön híre
Mihálik András könyvbemutatója
...
Hír feltöltéséhez kérjük, jelentkezzen be itt.
 Az összes ÖN híre  



Legutóbbi hozzászólások
A legutóbbi öt hozzászólás.
  • Arnika: YESSS!
  • arnika: Eso utan koponyeg... negy ev alatt nem volt ido lepni? Szep lassan, egyenkent ki...
  • Bela: Szuper az ujsag cikk.En a Tokoz negyedben szulettem es csak a nagy szuloktol hal...
  • Iczig: nem igazan erdekel....
  • B.Gy: ezt érdemes minden kolozsvárinak elolvasnia:
    Jeszenszky Géza...

Kommentálható tartalmak
A legutóbbi öt kommentálható tartalom.
Te is tudod a helyes válaszokat! Vagy vannak fejtörő kérdéseid?
Ingyenes, magyar nyelvű kvízverseny a Bulgakovban
VIDEÓ - Kolozsváron tartottak bemutatót a Sztánai Lovasok
FOTÓRIPORT - Ismét kvízverseny a Bulgakovban, ismét agymozgató kérdések…
VIDEÓINTERJÚ - 27. Tusványos: Melyik mértékű bérszakadék esetében már nem kecseg...
VIDEÓRIPORT - Lóháton, nomád stílusban Porolissum meghódítására
 Az összes kommentálható tartalom  

Szavazógép
Önt zavarta az Untold feszivál zaja?
Ittam két sört, betettem a füldögót, aludtam
Igen, nagyon hangos volt a zene
Nem zavart
Eddigi szavazatok száma:569
Korábbiak  

Legolvasottabb tartalom
Az elmúlt 3 nap legolvasottabb tartalmai.



Üzenőfal
Üzenetének elküldésére kérjük, jelentkezzen be.

Reklámajánlat
Apróhirdetési díjszabások (letöltés)
Tarife pentru marea reclama (în varianta tipărită a ziarului) (letöltés)
Reklámdíjszabás - a nyomtatott újságban (letöltés)
Tarife la mica publicitate (varianta tiparita) (letöltés)
Politikai reklámdíjszabás (letöltés)
Reclama politica (letöltés)
Advertising prices (letöltés)

Legutóbb regisztráltak
Üdvözöljük legutóbb regisztrált tagjainkat: ssandorr, kiseniko, Kszaniszlo, Cosmetic Plant, 64petrik.
Regisztrált tagok száma: 4093.
 Regisztráció  

On-line felhasználók
Regisztrált: 0
Vendég: 2144
Bejelentkezett felhasználók:
Impresszum Adatvédelem Software development by Codespring. Web hosting by Codespring.
Támogatók:
Communitas Alapítvány Communitas Alapítvány
Hungarian Human Rights Foundation Magyar Emberi Jogok Alapítvány - Hungarian Human Rights Foundation (HHRF - New York).
Bethlen Gábor Alap Bethlen Gábor Alap